всі категорії

Новини

Головна>Новини

Труби для теплої підлоги Koate PE-RT II

Час: 2023-05-18 Переглядів: 35

Стійкість до високих температур 2.0, підвищення комфорту

Німецький Koate PE-RT II пол труба опалення


Підігрів підлоги – це радіаційне розсіювання тепла від землі, при якому труби прокладаються під внутрішньою поверхнею землі, а потім вода використовується як середовище для циркуляції поверхні землі для обігріву. Переваги цього типу розсіювання тепла подвійні: з одного боку, це дає людям відчуття тепла в ногах і холодної голови, що може покращити кровообіг, стимулювати метаболізм і відповідати стандартам здоров’я; з іншого боку, тепло піднімається від поверхні землі, що може знищити середовище проживання кліщів та інших паразитів і стерилізувати землю, а підвищення тепла не спричинить конвекції брудного повітря, що є екологічно чистим, здоровим і комфортним.


1


Труба, розташована під землею, є одним із основних компонентів системи теплої підлоги та одним із вирішальних факторів, які визначають, чи зможе вся система працювати безперебійно протягом тривалого часу.

Труби для теплої підлоги PE-RT II
ТРУБА PE-RT II
Краса, від комфортного життя

Це вдосконалений продукт німецької Koate PE-RT I. Він має вищу стійкість до температури та тиску, ніж PE-RT I. Його стійкість до подряпин на поверхні та стійкість до повзучості є сильнішими, що ще більше підвищує надійність та безпеку експлуатації системи трубопроводів. Це високоефективна труба теплої підлоги.


2


Труба для теплої підлоги типу PE-RT II
Більш висока стійкість до температури
Оновлення якості
Стійкість до високих температур до 95 ℃

Труба типу PE-RT II підходить для систем трубопроводів гарячої та холодної води промислових і цивільних будівель, систем питного водопостачання, термальних збірних труб прямого закопування, ізоляційних труб із гарячими джерелами, систем радіаційного опалення землі та високотемпературної системи теплового насоса із джерела землі тощо Особливо в холодних районах, таких як північ Китаю, його можна застосовувати до вторинної трубопровідної мережі міської системи опалення - збірна ізоляційна труба типу PE-RT II прямого закопування.


3


Труба для теплої підлоги PE-RT типу II
Сильна гнучкість і більший опір тиску
Унікальний процес виготовлення

Завдяки унікальному процесу виробництва труби теплої підлоги Koate PE-RT II мають кращу стійкість до деформацій і зовнішніх навантажень. Спеціальні антивікові речовини та стабілізатори зберігають постійну гнучкість труб і забезпечують високу термічну стабільність.


4


Труби для теплої підлоги PE-RT типу II
Відмінна теплопровідність
Швидкий розігрів
Більше енергозбереження та економії коштів

Порівняно з PE-RT типу I, труби для теплої підлоги PE-RT типу II мають кращу теплопровідність, вищу ефективність обігріву та більш економічні та енергозберігаючі. Дозвольте вам насолоджуватися теплим середовищем холодною зимою.


5


Труба для теплої підлоги PE-RT типу II
Відмінна адаптивність до навколишнього середовища
Хороша в'язкість і висока міцність
Більш стійкий до корозії

Труба для теплої підлоги PE-RT типу II, яка має високу міцність, хорошу міцність, стійкість до корозії та інші захисні характеристики зовнішнього шару труби, може гарантувати, що труба не буде пошкоджена, роблячи установку більш гнучкою та зручною. Його відмінна термостійкість і стійкість до подряпин роблять його більш придатним для складних будівельних майданчиків.


6


Труба для теплої підлоги PE-RT типу II
Триває стільки ж, скільки і будівля
Міцний
Нормальний термін служби до 70+ років

Труба для теплої підлоги PE-RT типу II з високотемпературною та корозійною стійкістю та хорошою гнучкістю, терміном служби 70 років або більше та таким же терміном служби, як і будівля. Він може ефективно вирішувати поточні проблеми мережі централізованого опалення, такі як легка корозія, короткий термін служби, серйозні «запуск і витік», великі втрати тепла, низька якість води тощо. Він також може полегшити монтаж на місці, зменшити витрати на будівництво та скоротити цикл будівництва, що має хороші економічні, соціальні та екологічні переваги.


7


Труба для теплої підлоги PE-RT типу II
Без добавок для більшого душевного спокою
Зелений і захист навколишнього середовища є більш здоровим

Гігієна відповідає вимогам стандартів харчової безпеки

Труби для теплої підлоги PE-RT типу II виробляються з чистої сировини PERT без будь-яких токсичних добавок, таких як зшиваючі агенти, які є нетоксичними, несмачними, екологічно чистими та здоровими, що робить їх ідеальними для опалення будинку.


8


Німеччина Koate®therm PE-RT Type II труба для теплої підлоги.
Труби для підігріву підлоги 2.0 епохи, якість і продуктивність всебічно оновлюються
Робота системи ОВК більш надійна, безпечна,
економічний, довговічний, екологічно чистий і здоровий.
Це ідеальна труба для опалення будинку.