всі категорії

Новини

Головна>Новини

Німеччина Koate Flow Systems

Час: 2023-05-18 Переглядів: 63

Більш плавна подача води, більш комфортна вода

Коате великий потік PPR трубопровідна система

У повсякденному житті ви можете мати такий досвід: коли ви одночасно використовуєте воду для кухні, ванної кімнати, балкона, душу, потік води буде особливо малим. У цьому випадку миття буде втрачено багато дорогоцінного часу, що не приємно, а божевільно ...... Якщо ваш будинок є великим будинком з високим поверхом, або вдома живе багато людей, стан водопостачання може бути гірше.


ПІК-1


Низький потік води та погана подача води є основними причинами цієї проблеми. Що з цим можна зробити?

Німецька Koate розробила різновид високопрохідних PPR арматура  щоб створити систему трубопроводів з великим потоком, щоб ви та ваша родина могли попрощатися з проблемою поганого потоку води та насолоджуватися задоволенням від використання води в будь-який час.

Клапани преміум-класу німецької серії Koate комплектуються: засувками, кульовими кранами, запірними кранами, вибухозахищеними подвійними з’єднувальними кульовими кранами та іншими серіями, усі специфікації яких доступні, усі вони розроблені з великим діаметром і високою швидкістю потоку, щоб забезпечити велику кількість водопостачання з джерела.

Усі види клапанів мають гуманізовану конструкцію, враховуючи зручність рукоятки, форма маховичка приймає ергономічний принцип дизайну для покращення комфорту руки.

Німецький Коате великого потоку труба У дизайні використовується принцип механіки водного потоку завдяки великій дугоподібній конструкції, що зменшує зіткнення потоку води, зменшує втрати енергії, дисперсію напруги, зменшує гідроудар і водостійкість. Водонепроникність можна зменшити до 50%, потік води збільшити на 20%, тиск води більш адекватний, а подача води більш плавна!


ПІК-2


Німецька труба великого потоку Koate®therm замінює оригінальний метод монтажу з меншим водонепроникністю, більшим потоком води, більш плавною подачею води та більш комфортним використанням. Процес монтажу легший і швидший, з меншою кількістю зварних з’єднань, меншою кількістю витоків, меншим ризиком усадки під час зварювання та більшою ефективністю.

Німецька система великих потоків Koate
Гнучкість для складних умов встановлення.
Зменшує зварювальні шви, покращує ефективність конструкції, зменшує ризик протікання та
Плавна подача води, більше душевного спокою
Це дає вам новий досвід здорової води.https://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittingshttps://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittingshttp://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittings