всі категорії

Новини

Головна>Новини

Труби з мідного сердечника Koate, кращий матеріал для водопроводу для домашнього інтер’єру

Час: 2023-05-18 Переглядів: 51

Серія труб з мідним сердечником Koate®therm PP-R є найрозкішнішою в Німеччині.

Більш гігієнічний і здоровий, безпечніший і довговічніший.

Більш розумне співвідношення ціна/якість.

Кращий вибір для водопровідних труб!


Як вибрати водопровідний матеріал для обробки будинку?

З точки зору домовласника, три найважливіші вимоги: гігієна та здоров’я, безпека та довговічність, а також розумна вартість.
Трубопроводи Koate®therm PP-R з мідним сердечником поєднують відповідні переваги міді та пластику, щоб доповнювати один одного та ідеально відповідати основним вимогам до функції трубопроводу для користувачів, які займаються ремонтом будинку.
Ось кілька ключових порівнянь продуктивності з чистою міддю та пластиком PPR труби, щоб дати нам більш повне та точне розуміння мідних труб Koate®therm PP-R, які є кращим вибором для домашньої сантехніки!

Труби з мідним сердечником Koate PPR порівняно з трубами з чистої міді


1


Ціна грошей

PPR мідний трубопровід перевершує труби з чистої міді.
Труби з мідним сердечником PPR замінюють зовнішній шар матеріалу PPR для досягнення необхідної кільцевої жорсткості (стійкості до екструзії) трубопроводу, а товщина стінки мідного сердечника набагато менша, ніж у труб із чистої міді, тому вартість може бути значною зменшений.


2


стійкість до корозії

Труби з мідним сердечником PPR краще, ніж труби з чистої міді.
Цемент має сильну корозійну дію на мідь, а труби з чистої міді схильні до витоків через корозію та псування.
Мідні сердечникові труби Koate PPR виготовлені із зовнішнього шару PPR, який може ефективно протистояти корозії цементу та є більш міцним.


3


Зручність монтажу

Труби з мідним сердечником PPR перевершують труби з чистої міді.
Труби з чистої міді можна з’єднувати різними способами, такими як зварювання, затискання, ковзання та швидке заглушення, кожен із яких має високі вимоги до технології монтажу з ненадійними з’єднаннями та високою вартістю.
PPR труби з мідним сердечником, використовуючи найбільш класичний у сантехнічній промисловості традиційний метод гарячого розплаву PPR, громадські сантехніки можуть швидко та вміло освоїти конструкцію більш універсальної застосовності, низької вартості, зручності та надійності, якість встановлення є більш безпечною.


4


Гнучкість

Труби з мідним сердечником PPR перевершують труби з чистої міді.
Чисті мідні труби та інші чисті металеві труби, через надмірну жорсткість, гнучкість недостатня, у системі трубопроводів через перебої води в повітря або коливання тиску води, а потім утворення явища гідроудару, перейдіть на вершину неприхованих труб, легко викликати резонансний свист, що впливає на будинок


5Якість життя вашої родини.

Труби Koate PPR з мідним сердечником мають набагато кращу гнучкість, ніж чиста мідь, завдяки використанню PPR у зовнішньому шарі, ефективно обходячи явище резонансного шуму труби.

Труби з мідним сердечником Koate PPR проти труб з чистого пластику PPR


6 

Санітарії

Труби з мідним сердечником PPR перевершують труби з чистого пластику PPR.
Внутрішній шар мідної серцевинної труби PPR виготовлений з міді TP2, яка має активну антибактеріальну здатність і швидкість стерилізації 99.99%; в той же час швидкість кисневого бар'єру становить 100%, а швидкість блокування світла - 100%, що також може ефективно блокувати розмноження бактерій, мікроорганізмів і водоростей у воді. Всі перераховані вище показники набагато краще, ніж чисто пластикові PPR труби.


7


Опір тиску

Труби з поліпропіленовим мідним сердечником кращі, ніж труби з чистого пластику PPR.
Тиск розриву мідних труб PPR становить до 180 кг, а максимальний робочий тиск становить до 40-60 кг, що значно перевищує максимальний робочий тиск 20-25 кг чистих пластикових труб PPR.


8


Висока стійкість до температури

Труби з поліпропіленовим мідним сердечником кращі, ніж труби з чистого пластику PPR.
Структура мідного сердечника та бере участь у підшипнику тиску, так що труби з мідним сердечником PPR при високій температурі води зовсім не пов’язані з високотемпературним розм’якшенням пластику та зниженням несучої здатності.
Тому стійкість до високих температур навіть краща, ніж у чистих пластикових труб PPR, а нормальна робоча температура може досягати 100 ℃.


9


Надійність монтажу

Труби PPR з мідним сердечником перевершують труби з чистого пластику PPR.
Труба з мідним сердечником Koate PPR використовує запатентовану структуру фітинга труби з мідним сердечником і співпрацює зі спеціальною матрицею для гарячого розплаву, яка може досягти межі металу розплавленого заліза та зварювання, і немає явища усадки гарячого розплаву. Під час зварювання труб із чистого пластику PPR температура розплаву часто буває занадто високою або труба, вставлена ​​в матрицю, занадто міцна чи занадто глибока, що призводить до розплавлення та ошпарювання кінця, а потім розплавлений матеріал накопичується у внутрішній стінці труба утворює усадку, що впливає на потік, що є загальною проблемою несправності монтажу труб із чистого пластику PPR.
Крім того, труба з мідним сердечником Koate PPR використовує запатентоване ущільнювальне мідне кільце, яке вставляється у внутрішній сердечник труби та арматура в обох напрямках під час зварювання та автоматично позиціонується аксіально. Це повністю уникає явища, коли чисті пластикові труби PPR потрібно вручну виправляти через неправильний кут після зварювання, що впливає на якість зварювання.


10


Труба з мідним сердечником PP-R

Антибактеріальний і стійкий до кисню бар'єр

Більш гігієнічний і здоровий

Мідний внутрішній шар TP2 серії Koate®therm PP-R має ступінь стерилізації 99.99% і є ефективним протягом усього життя.

Іони міді, що виділяються у воді внутрішнім шаром міді TP2, пригнічують ріст бактерій і підтримують питну воду чистою та гігієнічною. Дослідження, проведене Британським центром прикладних мікробіологічних досліджень, показує, що використання мідних водопровідних труб може пригнічувати деякі патогенні організми в питній воді, особливо Escherichia coli, легіонеллу тощо. Понад 99% бактерій у воді зникають після потрапляння міді у воду. труби