всі категорії

Новини

Головна>Новини

Ppr Pipe Interface використовує технологію гарячого розплаву

Час: 2021-08-24 Переглядів: 29
                               

Ми всі знаємо, що дослідження та розробки пунш-подавачів походять із зарубіжних країн, а також іноземні пунш-подавачі завод також багато, але чому так багато іноземних клієнтів у Китаї, щоб знайти фабрику подачі пуншів на замовлення?

                               

Перш за все, наша країна є потужною виробничою потужністю, «Зроблено в Китаї» здобуло визнання переважної більшості країн світу, перфораційна машина, поле також, китайська фабрика прес-подавачів була все більшою та освоєною. машина, технологія виробництва, для розробки різних стилів, різних типів пристроїв подачі перфострічки.

                               

Штампована машина, хоча дослідження та розробки виникли в зарубіжних країнах, але, зрештою, лише невелика кількість Німеччини, Сполучених Штатів, Японії та інших країн для виробництва, хоча Китай не є першою другою, але також відносно рано та швидко розвивається, Китайський прес-подавач перфострічки, ціни на налаштування фабрики подачі дешевші за кордоном, і деякі технології виробництва виходять за кордон, і є багато іноземних клієнтів, у Китаї завжди було звичаєм виробництво різного механічного обладнання, подачі перфострічки, зараз прийняти це як належне, також почали замовляти обладнання для пуансонних машин.

                               

Крім того, з безперервним розвитком і прогресом внутрішнього пунш-подавача, у загальній продуктивності, порівняно з Японією, Німеччиною, в основному немає великої різниці. Деякий висококласний механізм подачі з ЧПУ три в одному, продуктивність подавача з ЧПУ з ЧПУ, не гірша, ніж Японія, Німеччина. Особливо в деякій конфігурації апаратного забезпечення, внутрішнього пунш-подавача з апаратним забезпеченням, але також краще, ніж Японія, Німеччина занадто багато.

                               

Таким чином, все більше і більше іноземних клієнтів у Китаї, щоб знайти пунш фідер фабрики власний пунш фідер.

                               

Отже, все більше клієнтів приїжджають до Китаю, щоб замовити годівницю!


Попередня: Німеччина Koate Flow Systems

Далі: ніхто